وزیر بهداشت از مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان تقدیر کرد

1400/03/09 تعداد بازدید: 117
print
وزیر بهداشت از مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان تقدیر کرد

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان در جلسه ای که با حضور استاندار خوزستان و اعضای ستاد کرونا برگزار شد، به پاس زحمات مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان در حمایت از مدافعان سلامت، پیگیری امور مرتبط با مدیریت بحران کرونا،  شرکت در جلسات و پشتیبانی کادر درمان، با اهداء لوح سپاس از طرف وزیر محترم بهداشت از ایشان تقدیر شد.

متن لوح اهدایی وزیر محترم بهداشت بدین شرح است: 
 
 
 
 
حاج آقا نبی زاده
ریاست سازمان تبلیغات اسلامی استان خوزستان
 
با سلام و احترام؛
 
خدمت به مردکم ردای پر افتخاری است بر دوش خدمتگزاران صدیقی که خویش را واقف آنانی کنند که به تعبیر رهبرشان ولی نعمتند و در هر صحنه ای که احساس تکلیف نمایند در خط مقدم مبارزه حضور یافته و جهاد نمایند.
اینک در این برهه از زمان که درگیر مبارزه با ویروس منحوس کرونا هستیم و لزوم حفظ سلامت آحاد جامعه تکلیفی بزرگ است، بر خود واجب می دانم به پاس زحمات و مساعی جنابعالی و همکاران محترمتان در حمایت از مدافعان سلامت، پیگیری امور مرتبط با مدیریت بحران کرونا،  شرکت در جلسات و پشتیبانی کادر درمان تشکر و قدردانی نموده و از خداوند متعال سلامتی و توفیق روز افزون شما را مسئلت دارم.
 
دکتر سعید نمکی
وزیر بهداشت 
خرداد 1400
نظرات

 نام:
*نظر:
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک