EN FA

بيانيه حريم خصوصي سايت

1398/05/26 تعداد بازدید: 2091
print

بیانیه حریم خصوصی سايت اداره کل تبلیغات اسلامی استان خوزستان :
 تارنمای تبیان اداره کل تبلیغات اسلامی استان خوزستان به امکان ثبت و پیگیری درخواست ها و شکایات شما متقاضیان گرامی از طریق مجهز می باشد.
برای ارتباط و انعکاس شکایت می توانید با اطلاعاتی که از تارنما بدست می آورید درخواست و یا پیشنهاد خود را ارائه نمایید.
به محض اعلام درخواست، سعی می گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.
تارنمای تبیان اداره کل تبلیغات اسلامی استان خوزستان بصورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد گردید.
اطلاعات خصوصی تکمیل کنندگان فرم‌های الکترونیکی، دراختیار عموم قرار نمی‌گیرد.

اداره كل تبليغات اسلامي خوزستان بر اساس ماده 7 تصويبنامه شماره 1127128 شوراي عالي اداري مورخ 1395/12/28 خود را ملزم به رعايت حريم خصوصي همه افراد و كاربران وبگاه دانسته و از كاربران آن دسته اط اطلاعات را كه فقط به منظور ارائه خدمات كفايت ميكند، دريافت كرده و از انتشار آن يا در اختيار قراردادن آن به ديگران خودداري مي نمايد.ثبت ip شما به ما كمك ميكند تا در تشخيص و رفع مشكلات مربوط به سرويس دهنده و كنترل بهتر آن اقدام كنيم.
تارنمای تبیان اداره کل تبلیغات اسلامی استان خوزستان نسبت به حفظ حریم خصوصی شما و همچنین گسترش تکنولوژی خود به‌گونه‌ای که تجربه آنلاین امن و قدرتمندتری را برای شما فراهم کند، متعهد است. این بیانه حریم خصوصی در پایگاه اینترنتی تبیان اداره کل تبلیغات اسلامی استان  به کار گرفته می‌شود و فرایند جمع‌آوری و استفاده از داده‌ها را کنترل می‌کند. با استفاده از پایگاه اینترنتی تبیان اداره کل تبلیغات اسلامی استان خوزستان ، شما نسبت به موارد ذیل پیرامون داده‌ها، اعلام رضایت می‌کنید.


جمع‌آوری اطلاعات شخصی شما
تبیان اداره کل تبلیغات اسلامی استان خوزستان اطلاعات هویتی و شخصی ـ مانند آدرس ایمیل، نام و شماره تلفن یا آدرس خانه و محل کار شما ـ را که در فرم های الکترونیکی این تارنما ثبت می نمایید گردآوری می‌کند. هم‌چنین لطفا مدنظر داشته باشید که اگر خود شما مستقیما اطلاعات هویتی و شخصی یا داده‌های حساس شخصی را از طریق تبیان اداره کل تبلیغات اسلامی استان خوزستان افشا کنید، این اطلاعات ممکن است توسط سایرین به کار گرفته شود. تبیان اداره کل تبلیغات اسلامی استان خوزستان هیچ یک از ارتباطات آنلاین خصوصی شما را رصد نمی‌کند.
تبیان اداره کل تبلیغات اسلامی استان خوزستان شما را تشویق می‌کند تا بیانیه حریم خصوصی سایت‌هایی که می‌خواهید از طریق تبیان اداره کل تبلیغات اسلامی استان به آن‌ها لینک دهید، مرور کنید؛ به‌گونه‌ای که بدانید آن سایت‌ها چه‌گونه اطلاعات شما را جمع‌آوری، استفاده و منتشر می‌کنند. تبیان اداره کل تبلیغات اسلامی استان خوزستان نسبت به بیانیه حریم خصوصی و هم‌چنین سایر محتواهای سایت‌های خارج از مجموعه سازمان تبلیغات اسلامی کل کشور و استان خوزستان هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.
استفاده از اطلاعات شخصی شما
اداره کل تبلیغات اسلامی استان شمالی اطلاعات شخصی شما را جمع‌آوری و استفاده می‌کند تا بتواند پایگاه اینترنتی تبیان اداره کل تبلیغات اسلامی استان خوزستان را اجرا کرده و خدماتی که شما درخواست کرده‌اید را ارائه دهد. اداره کل تبلیغات اسلامی استان خوزستان همچنین اطلاعات هویتی و شخصی شما را به منظور مطلع کردن شما نسبت به سایر محصولات و خدمات در دسترس در تبیان اداره کل تبلیغات اسلامی استان خوزستان و وابستگان‌ش استفاده می‌کند. هم‌چنین اداره کل تبلیغات اسلامی استان خوزستان ممکن است از طریق نظرسنجی‌ها به منظور تحقیق و بررسی نظر شما پیرامون خدمات فعلی و هم‌چنین خدمات بالقوه‌ای که ممکن است ارائه شود، با شما تماس بگیرد.
اداره کل تبلیغات اسلامی استان خوزستان فهرست مشترکانش را به اشخاص ثالث نمی‌فروشد و اجاره نمی‌دهد. ممکن است تبیان اداره کل تبلیغات اسلامی استان خوزستان گاهی به سود یک شریک کاری خارجی (خارج از اینترنت) درباره یک پیشنهاد ویژه‌ای که ممکن است مورد علاقه شما باشد، با شما تماس بگیرد. در این موارد، اطلاعات خاص هویتی و شخصی شما (شامل آدرس ای‌میل، نام، آدرس و شماره تلفن) به شخص ثالث منتقل نمی‌شود. بعلاوه، ممکن است اداره کل تبلیغات اسلامی استان خوزستان داده‌هایی را با شرکای قابل اعتماد در میان بگذارد تا به ما در راستای اجرای تحلیل‌های آماری، و فرستادن ایمیل یا کارت پستال به شما، فراهم کردن ساپورت مشتریان یا هماهنگی ارائه خدمات، کمک کنند. تمامی این اشخاص ثالث نسبت به استفاده از اطلاعات شخصی شما منع شده‌اند مگر آن‌که از این اطلاعات به منظور فراهم کردن خدماتی برای تبیان اداره کل تبلیغات اسلامی استان خوزستان استفاده کنند؛ هم‌چنین از آن‌ها خواسته می‌شود تا محرمانه بودن اطلاعات شما را رعایت کنند.
اداره کل تبلیغات اسلامی استان خوزستان اطلاعات شخصی حساس (مانند نژاد، دین، جهت‌گیری سیاسی) را بدون اجازه صریح شما استفاده و افشا نمی‌کند.


استفاده از کوکی‌ها
پایگاه اینترنتی تبیان اداره کل تبلیغات اسلامی استان خوزستان از کوکی‌ها به منظور کمک کردن به شما در راستای شخصی‌سازی تجربه آنلاین‌تان استفاده می‌کند. یک کوکی یک فایل متنی است که توسط سرور وب‌سایت بر روی هارد دیسک شما قرار داده می‌شود. کوکی‌ها نمی‌توانند به منظور اجرای برنامه‌ها یا ارائه ویروس‌ها به رایانه شما مورد استفاده قرار گیرند. کوکی‌ها مشخصا متعلق به شما هستند و تنها توسط یک وب سرور در دامنه‌ای که کوکی را به شما نسبت داده، قابل خواندن است.
یکی از مقاصد اصلی کوکی‌ها فراهم‌کردن تسهیلاتی به منظور صرفه‌جویی در زمان شماست. هدف یک کوکی این است که به وب سرور می‌گوید که شما به صفحه خاصی بازگشته‌اید. برای مثال، اگر شما صفحات تبیان اداره کل تبلیغات اسلامی استان خوزستان را شخصی‌سازی کرده باشید یا با سایت تبیان اداره کل تبلیغات اسلامی استان خوزستان رجیستر کرده باشید، یک کوکی به تبیان اداره کل تبلیغات اسلامی استان خوزستان کمک می‌کند تا در بازدیدهای بعدی اطلاعات خاص شما را فرابخواند. این مسئله فرایند ضبط اطلاعات شخصی شما را تسهیل کرده است، مانند آدرس‌های قبض‌ها یا آدرس‌های پست دریایی. هنگامی که شما به پایگاه اینترنتی تبیان اداره کل تبلیغات اسلامی استان خوزستان بازمی‌گردید، اطلاعاتی که پیش‌تر شما فراهم کرده بودید قابل بازیابی است؛ بدین ترتیب، شما می‌توانید از ویژگی‌هایی که در تبیان اداره کل تبلیغات اسلامی استان خوزستان به شکل سفارشی ایجاد کرده‌اید، استفاده کنید.
شما توانایی پذیرش یا رد کوکی‌ها را دارید. بسیاری از مرورگرها به طور خودکار کوکی‌ها را قبول می‌کنند اما اگر خواستید، می‌توانید معمولا تنظیمات مرورگر خود را برای نپذیرفتن کوکی‌ها تنظیم کنید. اگر خواستید کوکی‌ها را رد کنید، ممکن است ‌نتوانید به‌طور کامل از ویژگی‌های تعاملی خدمات تبیان اداره کل تبلیغات اسلامی استان خوزستان و سایت‌هایی که بازدید کرده‌اید، استفاده کنید.
امنیت اطلاعات شخصی شما
تبیان اداره کل تبلیغات اسلامی استان خوزستان اطلاعات شخصی شما را از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تایید نشده، حفاظت می‌کند. اداره کل تبلیغات اسلامی استان خوزستان اطلاعات شخصی و هویتی‌ای که شما بر روی سرورهای رایانه فراهم کرده‌اید، به

شکل کنترل‌شده، امن و حفاظت‌شده، از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تایید نشده محافظت می‌کند .
توجه داشته باشيد كه برخي اطلاعات شخصي شما، هنگامي كه پيام و يا مطلبي را در بخش تالارهاي گفتگو يا ساير قسمتهاي سايت ارسال ميكنيد، در اختيار عموم قرار گرفته و ممكن است اين اطلاعات، خارج از كنترل ما موجب سواستفاده هاي احتمالي و ارسال پيامهاي ناخواسته از سوي ديگران شود.

 

تغییرات دراین بیانیه
اداره کل تبلیغات اسلامی استان خوزستان ممکن است گهگاه این بیانه حریم خصوصی را به منظور بازتاب فیدبک‌های مشتریان و شرکت به‌روزرسانی کند. اداره کل تبلیغات اسلامی استان خوزستان را تشویق می‌کند تا به طور دوره‌ای این بیانیه را مرور کنید تا از نحوه حفاظت اطلاعات شما توسط تبیان اداره کل تبلیغات اسلامی استان خوزستان مطلع شوید.

 

نظرات

 نام:
*نظر:
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک