بیانیه اداره تبلیغات اسلامی دزفول در محکومیت جنایات رژیم کودک کش صهیونیستی

1400/02/26 تعداد بازدید: 141
print
بیانیه اداره تبلیغات اسلامی دزفول در محکومیت جنایات رژیم کودک کش صهیونیستی

به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی دزفول، حجت الاسلام احسان خاکی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی دزفول در راستای محکومیت جنایات رژیم کودک کش صهیونیستی بیانیه ای صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح ذیل است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
لا تَحسَبَنَّ الَّذينَ كَفَروا مُعجِزينَ فِى الارضِ ومَأوهُمُ النّارُ ولَبِئسَ المَصير
رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی از ابتدای پیدایش و حضور در فلسطین همه توان نظامی خود را برای خشونت علیه مسلمانان این سرزمین اشغالی به صورت گسترده ضمن نقض حقوق بشر به کار بسته است.
رژیم منحوس اسرائیل در کارنامه ننگین و سیاه خود جنایات بی شماری از جمله حمله به جمعیت غیرنظامیان، استفاده از سلاح های ممنوعه، حمله به مدارس، مساجد، بیمارستان ها، نیروهای امدادگر و ...را دارد. 
در واپسین روزهای ماه مبارک رمضان نیز رژیم غاصب اسرائیل با تعرض به مسجدالاقصی و کشتار فلسطینیان عرصه را بر مردم مظلوم آن دیار بیش از پیش تنگ کرد و سبب خفت مدعیان حقوق بشر و سازمان ملل متحد شد.
همه این ها نشان از نقض فاحش حقوق بین الملل و جنایات علیه بشریت محسوب می شود که طراحان، عاملین و آمرین آن موستوجب تعقیب، محاکمه و مجازات می باشند. 
امروز به لطف پروردگار، همبستگی ملت های اسلامی و استقامت ملت فلسطین این ظالمان در بن بست گرفتارند و در منجلاب تباهی در حال غرق شدن هستند. 
اداره تبلیغات اسلامی دزفول ضمن محکومیت جنایات رژیم غاصب صهیونیستی با خانواده های شهدا و ملت مظلوم فلسطین ابراز همدردی می نمایدو اعلام می دارد که در حمایت از مردم مظلوم فلسطین از همه ظرفیت های خود تا فتح قدس استفاده خواهد کرد. 
 
حجت الاسلام احسان خاکی، مسؤول اداره تبلیغات اسلامی دزفول
26 اردیبهشت 1400 
   
 
نظرات

 نام:
*نظر:
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک