ظرفیت عظیم وعاظ و خطبا درسازمان تبلیغات اسلامی مورد توجه جدی قرار خواهد گرفت

1400/07/06 تعداد بازدید: 45
print
 ظرفیت عظیم وعاظ و خطبا درسازمان تبلیغات اسلامی مورد توجه جدی قرار خواهد گرفت

در آستانه ایام اربعین اباعبدالله الحسین علیه السلام وآغاز دهه آخر ماه صفر، کانون تخصصی وعاظ و خطبای استان خوزستان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان، حجت الاسلام و المسلمین محمد مهدی نبی زاده در گفتگو با روابط عمومی این اداره کل، به تشریح جزئیات افتتاح این کانون پرداخت و عنوان کرد: با توجه به ضرورت ساماندهی وارتقاء شبکه وعاظ، خطبا و سخنرانان استان خوزستان و اینکه یکی از وظایف اصلی و ماموریت های ویژه اداره کل تبلیغات اسلامی، ساماندهی حوزه تبلیغ وتوجه به مسائل تبلیغی جامعه است، نسبت به تاسیس کانون وعاظ و خطبای استان اقدام شد.
 
 
مدیر کل تبلیغات اسلامی خوزستان افزود: این کانون که به شکل تخصصی، موضوعات مربوط به وعاظ و خطبا را دنبال خواهد کرد توسط حجت الاسلام احمدیان از روحانیون علاقمند و توانمند در این حوزه و از وعاظ و خطبای جوان استان خوزستان اداره خواهد شد. 
 
 
این مقام فرهنگی، با اشاره به محتوای فعالیت های کانون وعاظ و خطبای استان خوزستان تصریح کرد: از جمله اقداماتی که در این کانون مورد توجه و پیگیری قرار خواهد گرفت می توان به موضوعات مربوط به وعاظ از حیث در اختیار قرار دادن محتواهای  تبلیغی،  توجه به نیازهای مادی و معنوی خطبا و در نهایت شبکه سازی و ارتقا خطبا به خصوص خطبای جوان اشاره کرد.
 
حجت الاسلام نبی زاده در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم  به یمن این حرکت نو و تاسیس این تشکل میان تخصصی جدید شاهد بالندگی و تحول جدی در بین خطبای استان باشیم.
 
 
پایان خبر/.

 

نظرات

 نام:
*نظر:
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک